Danka. Sprzedaż nowoczesnych umywalek i kabin natryskowychJesteśmy firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem handlowym, a naszym priorytetem jest sprzedaż nowoczesnych umywalek i kabin natryskowych w Radomiu i nie tylko. Poza stacjonarną siedzibą naszej spółki prowadzimy sklep internetowy, w ofercie którego znajdą Państwo setki produktów będących elementami zaawansowanych systemów grzewczych i sanitarnych. Od lat współpracujemy ze znanymi, renomowanymi firmami nie tylko w Radomiu, dlatego mogą mieć Państwo pewność co do wysokiej jakości oferowanych przez nas materiałów. Ich trwałość i funkcjonalność jest tak duża, że nasze umywalki i kabiny natryskowe znajdują zastosowanie zarówno w tradycyjnych, jak i nowoczesnych domach opartych na różnych systemach działania.

Bogata oferta umywalek i kabin natryskowych

Jednymi z głównych elementów tworzących ofertę naszego sklepu są umywalki i kabiny natryskowe – części armatury łazienkowej i kuchennej. To one, ciesząc się popularnością wśród naszych Klientów, stale zyskują nowych zwolenników i służą w coraz większej ilości polskich domów.

Umywalki. Podstawa armatury łazienkowej i kuchennej

Planują Państwo aranżację łazienki w minimalistycznym czy rustykalnym stylu? Oferta naszego sklepu wypełniona jest po brzegi umywalkami o różnym rozmiarze, kształcie, wybarwieniu i przeznaczeniu. Tutaj znajdą Państwo umywalki okrągłe, kwadratowe i narożne, których wielkość waha się od najmniejszych – około 50 cm do największych – przekraczających nawet jeden metr. Nasze umywalki znajdują zastosowanie zarówno w kuchennym, jak i łazienkowym otoczeniu, a wybranie tej najlepszej nie będzie dla Państwa żadną trudnością, bo wszystkie produkty umieściliśmy w wygodnych katalogach.

Kabiny natryskowe. Nowoczesność i wygoda

Bogaty asortyment naszego sklepu sprawia, że znajdą Państwo w nim nie tylko standardową armaturę łazienkową, ale również nowoczesne elementy wyposażenia, takie jak na przykład kabiny natryskowe. W zależności od Państwa oczekiwań mogą pełnić rolę głównego elementu w łazience lub być tłem dla pięknych kafelek lub reszty wyposażenia. Szeroka gama rodzajów kabin natryskowych jest gwarancją spełnienia nawet największych wymogów technicznych, estetycznych i komfortowych. W naszej ofercie znajdą Państwo kabiny natryskowe bezprofilowe lub te o różnych kształtach – półokrągłe, prostokątne. Wszystkie stworzone na bazie wysokiej jakości szkła odpornego na zabrudzenia i tym bardziej pęknięcia.

All right reserved for www.wieczorek.com.pl