Wieloletnie doświadczenie. Nowatorskie rozwiązania techniczne

W dziedzinie handlu systemami grzewczymi i sanitarnymi nie mamy sobie równych. To zasługa wieloletniego doświadczenia potwierdzonego licznymi nagrodami i wyróżnieniami – zarówno tymi dotyczącymi obsługi Klienta, jak i samej jakości handlu. Jesteśmy jedną z niewielu firm i jedyną w Radomiu, która korzysta wyłącznie z nowatorskich, innowacyjnych rozwiązań w zakresie techniki grzewczej. To z pomocą wykształconych specjalistów z wieloletnim stażem możemy oferować naszym Klientom produkty i rozwiązania techniczne najwyższej jakości.

Pracują u nas ludzie z pasją i doświadczeniem, którzy są fachowymi i wiarygodnymi doradcami. Każdy projekt wykonywany jest z dużą dokładnością, co sprawia, że nasi Klienci chętnie nas wybierają i polecają nasze usługi. Prawdopodobnie miałeś styczność z hasłem dzielonym pocztą pantoflową: „Jeżeli nie znajdziesz tego produktu u DANKI, to nigdzie w Radomiu nie dostaniesz”. Jeżeli do nas dzwoniłeś to znasz też hasło „są, są”. Zadzwoń lub odwiedź nas osobiście i przekonaj się sam!

Systemy grzewcze i sanitarne. Do domów tradycyjnych i ekologicznych

Mieszkają Państwo w domu o tradycyjnej czy nowoczesnej zabudowie? A może planują Państwo zastosowanie ekologicznych rozwiązań w swoim tradycyjnym domu? Nasze produkty odnajdą się w każdym z tych scenariuszy. To zasługa uniwersalności płynącej z ich wysokiej jakości. Od lat stają się elementami zarówno ekologicznych oczyszczalni ścieków, jak i tradycyjnej armatury łazienkowej i kuchennej zachwycając naszych Klientów nie tylko trwałością, ale również pięknem wykonania. Kotły, grzejniki, podgrzewacze wody czekają w Radomiu właśnie na Ciebie! A co jeśli nie lubisz sprzątać? Oczywiście mamy na to rozwiązanie! Odkurzacze centralne to innowacyjny sprzęt, który ułatwi i przyspieszy naszym Klientom pozbycie się kurzu. Jesteśmy przekonani, że po zakupach w naszym sklepie, Radom już zawsze będzie kojarzył się ze zmianami na lepsze w domach naszych zadowolonych Klientów.

Interesują Państwa zakupy online?

Zajmujemy się bowiem nie tylko sprzedażą stacjonarną, ale również internetową, dzięki której wszystkie nasze produkty są na wyciągnięcie ręki. Zachęcamy do skorzystania z naszego sklepu internetowego. Znajdą Państwo w nim niezbędne elementy każdego systemu grzewczego i sanitarnego. Produkty, które Państwu oferujemy to konieczne i funkcjonalne przedmioty w każdym domu, takie jak: grzejniki, kotły, podgrzewacze wody, zbiorniki, a nawet odkurzacze centralne. Oferta naszego sklepu jest niezwykle różnorodna i bogata, a musimy zaznaczyć, że stale ją poszerzamy, bo podejmujemy współpracę z coraz bardziej znanymi markami. Planują Państwo zakup grzejników, umywalek czy kabin natryskowych w Radomiu? Pomożemy niezależnie od tego, na czym opierają się Państwa poszukiwania i gwarantujemy, że oferowane przez nas produkty spełnią wymagania Państwa domu.

Czegoś brak?

Jeżeli nie możecie Państwo odnaleźć czegoś na naszej stronie www lub w Portalu Sprzedaży zachęcamy do kontaktu mailowego danka@wieczorek.com.pl lub telefonicznego (48) 36 06 356; (48) 36 46 597 oraz 693 352 363.

Oferta naszego sklepu stale rośnie

Poza grzejnikami, podgrzewaczami wody, odkurzaczami centralnymi, kotłami centralnego ogrzewania, kabinami natryskowymi i umywalkami, o których wspomnieliśmy wcześniej, w ofercie naszego sklepu znajdą Państwo części do kotłów, palników, kominy stalowe, magnetyzery, naczynia przeponowe, pompy ciepła, rozdzielacze, złączki mosiężne, separatory powietrza, rury, zawory i różnego rodzaju zbiorniki, a nawet zestawy solarne. Gwarantujemy, że to nie koniec. Dla wygody i satysfakcji naszych Klientów ofertę sklepu stale poszerzamy.

Dla Państwa wygody poza stacjonarną siedzibą naszej firmy prowadzimy także sklep internetowy Portal Sprzedaży. Dbamy o to, aby bez wychodzenia z domu mogli Państwo skorzystać z naszej oferty i dostępnych produktów. Oferujemy setki różnorodnych towarów będących elementami zaawansowanych systemów grzewczych i sanitarnych. Od lat współpracujemy ze znanymi, renomowanymi firmami oraz producentami z całego kraju oraz z zagranicy. Zapewniamy wysoką jakość oferowanych przez nas materiałów, a potwierdza to mnóstwo zadowolonych klientów. Trwałość i funkcjonalność jest tak duża, że nasze umywalki i kabiny natryskowe znajdują zastosowanie zarówno w tradycyjnych, jak i nowoczesnych domach opartych na różnych systemach działania.

Dane Kontaktowe

DANKA HURT-DETAL
ul. Mieszka I 47, 26-600 Radom
Tel. 48 36 46 597
Tel. 48 36 06 356
Kom. 693 352 363
E-mail: danka@wieczorek.com.pl

Godziny otwarcia

Pn-Pt: 7:00 - 18:00
Sb: 7:00 - 15:00

Danka 2021 Ⓒ All rights reserved