Danka. Sprzedaż grzejników, kotłów, odkurzaczy centralnych i podgrzewaczy wodyDanka to firma o wieloletnim doświadczeniu handlowym i ciesząca się uznaniem ze strony Klientów. W naszej ofercie znajdą Państwo szereg produktów, będących częściami nowoczesnych systemów sanitarnych i grzewczych. Każdy z nich jest przykładem najwyższej jakości wykonania i zgody z obowiązującymi normami bezpieczeństwa, a osiągany dzięki współpracy z najlepszymi, renomowanymi markami. W ten sposób oferujemy naszym Klientom wszystko, co najlepsze – zdolne spełnić wymagania każdego domu i spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego kupującego.

Wysoka jakość wykonania i wygoda zakupów

W naszym sklepie znajdą Państwo najwyższej jakości grzejniki, kotły, odkurzacze centralne, podgrzewacze wody w Radomiu i nie tylko. Zajmujemy się bowiem nie tylko sprzedażą stacjonarną, ale również internetową, dzięki której wszystkie nasze produkty są na wyciągnięcie ręki.

Grzejniki. Do domów, mieszkań i biur

W asortymencie naszego sklepu znajdują się grzejniki elektryczne – idealna alternatywa dla tradycyjnych rozwiązań grzewczych. Pełnią nie tylko rolę estetyczną, ale przede wszystkim energooszczędną, a ze względu na swoją funkcjonalność są mile widziane zarówno w domach jednorodzinnych, mieszkaniach, jak i biurach mniejszych lub większych. Ich działanie może być podstawą ogrzewania lub jego uzupełnieniem, a różnorodność modeli pozwoli Państwu na wybór grzejnika najlepszego.

Kotły centralnego ogrzewania. Podstawa ciepła w domu

Ofertę naszego sklepu tworzą również kotły centralnego ogrzewania – podstawa systemu grzewczego większości domów. Ich działanie oparte jest na stale ogrzewanej wody. W tej kategorii znajdą Państwo zarówno kotły gazowe, jak i kotły na paliwo stałe, o różnorodnej mocy grzewczej, dzięki której znajdują swoje zastosowanie w dużych rezydencjach i mniejszych domkach jednorodzinnych.

Odkurzacze centralne. Idealne dla domu nowoczesnego

Jeśli cenią sobie Państwo nowoczesne, przemyślane rozwiązania techniczne, odkurzacze centralne to strzał w dziesiątkę. Rury dokładnie schowane w ścianach, podłodze lub suficie stają się niewidoczne, a wysokiej jakości wąż ssący pobierający energię z nowoczesnych gniazd ściennych zapewnia skutecznie czyszczenie różnego rodzaju powierzchni. Dla jeszcze większej wygody naszych Klientów odkurzacze centralne sprzedajmy z szeregiem akcesoriów potęgujących efektywność ich działania.

Podgrzewacze wody i bufory. Ciepła woda o każdej porze

Ciepła woda przy każdym odkręceniu kranu – z podgrzewaczami wody od Danka to nie sen, a rzeczywistość. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo nowoczesne, elektryczne i gazowe podgrzewacze wody o różnych parametrach pojemnościowych oraz przepływowych, które przy stosunkowo niewielkiej dawce energii ocieplą podaną ilość wody. Większość oferowanych przez nas podgrzewaczy wody posiada również możliwość ustawienia temperatury optymalnej, dzięki której oszczędność czasu i pieniędzy nie jest żadnym problemem.

All right reserved for www.wieczorek.com.pl